Zákaznický servis

JSME ZDE PRO ZÁKAZNÍKA – JSME ZÁKAZNÍKŮM NABLÍZKU

Poskytování služeb našim tržním partnerům, projektantům, uživatelům, stavebníkům a obchodníkům představuje nejdůležitější předmět naší činnosti.

Specialisté s know how

Remmers Fachplanung GmbH je odnoží společnosti Remmers, která vznikla jako logická součást našeho komplexního oborového zaměření. Tým specialistů poskytuje projektantské inženýrské služby na konkrétním objektu. Tak vznikají koncepce vhodné jak pro novostavby, tak i pro renovaci starých objektů a památkovou péči.

Zcela jedinečné je přitom vzájemné působení nejmodernější analytiky na straně jedné a realizace koncepce z materiálu na straně druhé. Při této součinnosti nelze ihned určit, jaké výrobky nejlépe splňují kladené požadavky. Výrobky se modifikují dle potřeby tak, aby dokázaly trvale vyřešit konkrétní specifický problém.

Společnost Remmers Fachplanung GmbH disponuje navíc kontakty na nejuznávanější specialisty v celé Evropě, na které se může v případě potřeby kdykoliv obrátit. Propojení odborného know how umožňuje vyvíjet komplexní řešení na míru.

Služby pro úspěšné řemeslo

Úzké partnerství s řemeslnými podniky je pro nás nepostradatelné: zde jsou totiž uživatelé, kteří pracují s našimi výrobky a kteří potřebují jistotu, že tak dosáhnou trvale nadprůměrných dobrých výsledků.

Nenabízíme pouze prémiovou kvalitu výrobků, ale dvě služby, které zaručí jistý úspěch:

  • Technické poradenství pro uživatele: od okamžité telefonické pomoci přes poradenství na místě až k dalšímu vzdělávání a zvyšování kvalifikace

  • Záruční systém Remmers (RSG): Větší jistotu už mít nemůžete. Certifikované specializované podniky a jejich zadavatelé získají v závislosti na systému výrobků a dle požadavku záruku v délce pěti nebo deseti let.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace