Hydroizolační stěrka pro obklad a dlažbu

Bezpečnost již při startu

U konstrukcí zatížených vodou, jako např. bazény, plovárny, veřejné sprchy nebo balkony, platí směrnice Centrálního německého svazu stavebního řemesla (Zentralverband Deutsches Baugewerbe, ZDB), která popisuje jak materiálové řešení, tak i připravenost podkladu a provedení obkladů a dlažeb od hydroizolace až po spárování.

Hydroizolační stěrka pro obklad a dlažbu

Systémy hydroizolačních stěrek pod obklady od firmy Remmers mají jednoduché použití, dají se hospodárně zpracovat a mají extrémně vysokou bezpečnostní rezervu, prověřenou mnohými doklady o zkouškách.Dle zatížení se například používají materiály na bázi akrylátové disperze, minerální hydroizolační stěrky s vysokou flexibilitou na bázi cementu nebo reakční pryskyřice. Izolační systémy svojí účinností a uspořádáním zabraňují tomu, aby na stavbách a stavebních dílech vznikala poškození způsobená vodou, jakož i chemickými, fyzikální nebo biologickými vlivy.

Funkčnost a spolehlivost hydroizolačního návrhu je dosažena použitím flexibilních pásů přes pracovní a dilatační spáry, manžetami pro dotěsnění prostupů typu Fugenband SP a samolepicími páskami Fugenband SK.

Funkčnost a spolehlivost

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace