Úvod

Systémy pro montáž obkladů a dlažeb

Firma Remmers se už mnoho let specializuje na řešení problémů v oblasti montáže obkladů a dlažeb. Přepracovaný a doplněný program pro montáž obkladů a dlažeb vám poskytuje rozsáhlou nabídku v této oblasti. V rámci osvědčené kompetence pro izolaci pod obklady a dlažbami se trvalé utěsnění provádí pomocí vysoce flexibilních stěrkových systémů na bázi reaktivních pryskyřic. V kombinaci s vysoce flexibilními lepidly na dlažby a spárovacími hmotami nabízí Remmers mimořádně úsporný systém pro montáž obkladů a dlažeb.

Obr. 1 Obr. 2 Obr. 3 Obr. 4

Také na kritická místa můžeme použít dlažbu, jestliže připravíme podklad tak, aby byl stabilní a tlumil kročejové vibrace. Kromě obkladových prvků pro sprchové vany „Remmers Quickboard“, zařazených nově do programu a umožňujících instalaci bezbariérových sprch na nejrůznějších místech, lze pomocí obkladových desek „Remmers Fliesenboard“ realizovat téměř všechna výtvarná řešení.

Program je doplněn o nové těsnicí pásky a izolační pásy. Nový program byl vytvořen na základě snahy o lepší přehlednost produktů, obvyklé několikanásobné nabídky téměř identických výrobků jsme vynechali. Pomocí systémů Remmers pro montáž obkladů a dlažeb nabízíme spolehlivé, kreativní, přehledné a kompletní řešení všech požadavků pro montáž obkladů a dlažeb.Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace