Induline – Lakování domovních dveří

Zatížitelné povrchy jako vizitka domu

Zatížitelné povrchy jako vizitka domuDomovní dveře ze dřeva jsou jako vizitka domu nejdůležitějším architektonickým prvkem vzhledu fasády.

Proto člověka hodně rozčílí, když vánoční stromek nebo těžká cestovní taška zanechá na tomto hodnotném kusu domu stopy.

 

Společnost Remmers se zabývala problematikou „Povrch a mechanická odolnost“ domovních dveří. S produktem LW-725 přišlo řešení tohoto problému. Vyznačuje se příjemným povrchem jako nábytek a pružným povrchem.

Dveře - detailTento povrch je jednak dimenzován pro dosud nepoznanou odolnosti proti poškrábání a jednak je vhodný i pro takový stavební prvek, jakými jsou rozměrově stálé „domovní dveře“, vystavené povětrnostním vlivům. Produkt Induline LS-725 kromě jiného také účinně zabraňuje odření pigmentu (efekt čistícího hadříku) u velmi pigmentovaných krycích laků.

VchodProdukt Induline LW-725 je koncipován jako vrchní lak a díky svému průhlednému vzhledu nezkresluje barevný odstín podkladových, pigmentovaných složek nátěru.

Kromě toho lze produkt LW-725 použít také jako pigmentovanou lazuru přímo k nátěru domovních dveří, které před tím byly ošetřeny základovou barvou.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace