Paropropustné systémy

Voda si vždy najde cestu – tak je to v povaze věci. Aby tento přírodní zákon nezpůsoboval problémy s tvořením bublinek a trháním povlaků na vaší podlaze, vyvinula firma Remmers inovační paropropustné povlakové systémy. Při vzlínající vlhkosti, např. v důsledku chybějící vhodné a neprodyšné izolace, poskytují tyto systémy velkou ochranu a – v závislosti na konkrétním systému – odolají i vysokým zátěžím. Kromě toho je lze položit téměř na každý podklad. A to nejlepší nakonec: můžete s nimi výrazně zkrátit dobu stavby. Obraťte se na nás!

  • Mechanicky zatížitelné systémy, zkouška podle směrnice OS-8
  • Individuální možností úpravy povrchu
  • Směrnice VOC
  • Vysoce kvalitní služby

Nejprve je nutné připravit podklad.
Podlaha, na kterou se má nátěr nanášet, musí být čistá a nosná. Dobrého výsledku lze dosáhnout např. použitím korundového brusného kamene nebo diamantových brusných kotoučů.

Nejprve je nutné připravit podklad

Nanesení základní nátěrové hmoty.
Pomocí válečku na epoxid rovnoměrně a dosyta rozetřete po připravené ploše dvousložkovou vodou emulgovatelnou epoxidovou pryskyřici Epoxy BS 2000.

Nanesení základní nátěrové hmoty

Krycí nátěr se nanese v jednom pracovním kroku.
Po ztvrdnutí základního nátěru se na plochu nanese dvousložková vodou emulgovatelná epoxidová pryskyřice Epoxy BS 3000. Vrstva se zde nanese také pomocí válečku na epoxid v rovnoměrné tloušťce.

Krycí nátěr se nanese v jednom pracovním kroku

Mechanicky zatížitelné systémy, zkouška podle směrnice OS-8

I ten, kdo má velké plány, musí zůstat pevně při zemi, pokud mu záleží na jeho bezpečnosti Kromě vlastních vysokých požadavků na kvalitu byly naše paropropustné nátěrové systémy otestovány nezávislým zkušebním ústavem podle nejpřísnějších kritérií směrnice OS-8. Tato směrnice mimo jiné upravuje nejvyšší možnou míru zatížení u provozu v parkovacích a podzemních garážích. A teprve pokud jste si do zavazadla přibalili takovou dávku bezpečnosti, pak můžete doopravdy vzlétnout! A že se to na mnohých místech rozjede pěkně zostra, ví nejenom ten, kdo se chystá na dalekou cestu. Aby vše proběhlo hladce a aby nedošlo k žádným neočekávaným událostem, je důležitý stav podlahy. Ta by měla být optimálně přizpůsobena individuálním okolnostem, jakými jsou podklad a požadovaný profi l zatížení. Od nízkého až po vysoké pochůzné zatížení přes vysokou mechanickou zatížitelnost až po extrémní bodové zatížení. Spolehlivé a dobré podlahy vyrábíme odjakživa především tam, kde se člověk musí spolehnout na pracovní postupy v termínu a zvláště na ekonomické systémy. Nechte si od nás poradit, rádi Vám doporučíme optimální systém.

Jakému zatížení musí Vaše podlaha odolat?

Nízké zatížení

  • např. chozením

Nízké zatížení

Mírné zatížení

  • např. zatížením ručního zdvižného vozíku

Mírné zatížení

Zvýšené zatížení

  • např. dynamickým zatížením vysokozdvižného vozíku

Mírné zatížení

Silné zatížení

  • např. vysokým bodovým zatížením

Silné zatížení

Vládnou zde nápady bez hranic a kreativní možnosti úprav! Ať už si chcete Vaši novou podlahu vymalovat jakkoliv: položíme Vám ji k nohám. Zcela podle Vašich individuálních přání a představ. Design je volitelný – a možnosti téměř neomezené (s kolekcí dekorů od firmy Remmers lze volně kombinovat velké množství barevných odstínů: 1 688 odstínů RAL nebo 1 950 odstínů NCS!). Uměním je zde pouze umět se správně rozhodnout! Takže, přiznejte barvu!

Dejte Vaší podlaze jednoduchý a barevný ráz, ukažte Váš umělecký talent při vymýšlení bohatých barevných kombinací anebo to pojměte uvolněně - vločkováním. Ve formě kontrastního vločkového posypu se Vám totiž otevírají dvě velké možnosti: nerovnosti podlahy se opticky vyrovnají a nečistoty jednoduše odpadnou. Dovoleno a možno je vše, co se Vám líbí. Přitom není pochyb o praktických přednostech oproti lepeným krytinám. Naše systémy jsou vysoce zatížitelné, mají dlouhou životnost a vystačí si i bez nehezkých spár. Mimo to se snadno udržují a jsou hygienické. To je důležité všude tam, kde je požadováno jedinečné prostředí.

Naše podlahy jsou k vidění všude jako unikáty. Jsou totiž univerzálně použitelné na téměř všechny typy podkladů a starých krytin: jak uvnitř budov, tak i venku. Odolné vůči UV-záření, v matné či lesklé úpravě a s protiskluzovou povrchovou úpravou. A ještě jedno významné plus: Dodržování směrnice VOC zaručuje zdravé klima v místnosti
Individuální možností úpravy povrchu.

Směrnice VOC
KVALITA SYSTÉMŮ REMMERS PRO SPOLEHLIVOU PRÁCI

Jedno je jasné: Pro úspěšnou práci potřebujeme dobrou základnu. Pomo cí podlahových povlaků Remmers vytváříte již od začátku podmínky pro perfektní podlahu. Naše detailní a systémová řešení jsou speciálně přizpůsobena různým průmyslovým využitím. Ať už se jedná o vysokou mechanickou nebo dynamickou zátěž, odolnost vůči chemikáliím podle §19 zákona o hospodaření s vodou (WHG) nebo nutnost odvádět elektrostatický náboj – při použití povlakových systémů Remmers nemáte důvod k obavám. Naše systémy jsou vysoce spolehlivé i vzhledem k požadavkům na ochranu a hygienu práce. S Remmers jste na tom vždy dobře!

Směrnice VOC

Testováno podle přísných kritérií
Výboru pro zdravotní hodnocení
stavebních výrobků (AgBB).
Kromě toho jsou povlakové
systémy Remmers po vytvrzení zdravotně nezávadné.

Vysoce kvalitní služby

Podlahové nátěry – to je věda sama pro sebe. Kdo to ví lépe než my? Proto Vám rádi při výběru pomůžeme. Nabízíme systémy šité na míru, které perfektně padnou a zohlední Vaše individuální požadavky. Proto se nejprve snažíme dostat k podstatě věci: pomocí podrobné a fundované analýzy stavu podlahy přímo na místě. Zcela bezplatně, avšak ne zbytečně!

Na tomto principu s Vámi vypracuje náš odborný poradce kontrolní seznam. V něm jsou zaznamenány všechny důležité klíčové údaje, jako je povaha podkladu, možné schéma poškození a kritéria budoucích požadavků na podlahový nátěr. V naší laboratoři prozkoumáme vzorky podlahy pomocí nejmodernější analýzy. Na základě těchto výsledků a s přihlédnutím k systémovým požadavkům Vám kompetentní odborný poradce od firmy Remmers doporučí systém a ideální způsob postupu, který pro Vás bude nejlepší. Abychom již od začátku zamezili nepříjemným výpadkům ve výrobě, určíme společně s Vámi nejvýhodnější okamžik nanášení. Stanovené lhůty na provedení zajišťují, že si vždy zachováte přehled. Tak Vám nevyhoří ani termíny, ani s tím úzce kalkulovaný rozpočet.

Náš dodatečný servis

Rádi Vám – ve spolupráci s vysoce kvalifikovanými provozy specializujícími se na pokládání krytin – pomůžeme při celkové realizaci. Od analýzy přes plánování až po zhotovení Vašeho podlahového nátěru. V jednom balíčku tak spolehlivě a přehledně dodáváme kontrolu termínů, kvality a zpracování.

1. Bezplatná analýza stavu podlahy:
Zaznamenávají se všechny důležité klíčové údaje, jako je povaha podkladu nebo stávající schéma poškození.

 

Bezplatná analýza stavu podlahy

2. Odborné poradenství přímo na místě:
S pomocí fundovaného kontrolního seznamu myslíme na všechno.

Odborné poradenství přímo na místě

3. Přesné zjištění výchozího základu:
V laboratoři se analyzují vzorky podlahy.

Přesné zjištění výchozího základu

4. Individuální systémová doporučení:
Se zohledněním všech faktorů, jako např. očekávaný profil zatížení, termíny a rozpočet, se zvolí ten nejlepší nátěrový systém.

Individuální systémová doporučení

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace