Protiskluzový Remmers

V rámci bezpečnosti práce si nemůžeme dovolit žádné uklouznutí!

Je moc dobře, že společnost Remmers pro to vytváří tu správnou výchozí bázi. S protiskluzovými systémy podlahových nátěrů pro potravinářský průmysl je garantována bezpečnost na každém kroku. Díky prověřené kvalitě systému jsou splněny nejen přísné podmínky profesní oborové organizace, ale také všechny potřebné třídy odolnosti proti skluzu – od nízké (R 9) až po vysokou (R 13). Kromě toho lze systémy podlahových nátěrů nastavit na různé třídy V (faktor vytlačení). To je důležité, pokud ke každému pracovnímu dni patří vlhkost nebo kluzké kapaliny, jakými jsou oleje nebo mastnota. Díky tomuto systému nic neklouže a nevznikají úrazy.

Zdroje rizik, které narušují bezpečnost práce.

Stabilitu v zásadě neohrožuje pouze vlhkost a tekutiny, jakými jsou oleje nebo mastnota. I hladké dlaždice, nalomené hrany nebo vylomená a vadná místa v podlaze jsou zdroji rizik, které dokáží vše vyvést z rovnováhy. Zde vidíte několik příkladů, kde je enormně ohrožena bezpečnost práce. Klasické slabiny vznikají často kvůli opotřebení nebo vadné přilnavosti na podkladu. Obojí jsou dobré důvody pro systém podlahových nátěrů společnosti Remmers.

Hladké dlaždice jsou zdrojem rizika uklouznutí. Opotřebené, hladké nátěry nejsou stabilní. Vadné dilatační spára a vylomené hrany se rychle stávají místem, o které se zakopává. Přechody bez dlaždic se stávají nebezpečnou zónou.
Hladké dlaždice jsou zdrojem rizika uklouznutí. Opotřebené, hladké nátěry nejsou stabilní. Vadné dilatační spára a vylomené hrany se rychle stávají místem, o které se zakopává. Přechody bez dlaždic se stávají nebezpečnou zónou.
Vadné přechody… ... vedou nejprve k drobným poruchám… ... a pak k nehezkým vylomeným místům. Vadná místa nebo bubliny v nátěru se rychle přemění v nebezpečné místo.
Vadné přechody… ... vedou nejprve k drobným poruchám… ... a pak k nehezkým vylomeným místům. Vadná místa nebo bubliny v nátěru se rychle přemění v nebezpečné místo.

Systémová řešení od společnosti Remmers – Bezpečnost do nejmenšího detailu.

Individuální řešení místo patentovaného receptu!

Když jde o tak komplexní a důležité téma, jakým je bezpečnost práce, záleží na každé maličkosti. Výběr vhodných podlahových nátěrů a správného posypového materiálu (frakce) tedy nezávisí pouze na oblasti, kde mají být použity, ale také na pracovních botách zaměstnanců.

0,3mm 0,7mm 1,2mm
0,3mm 0,7mm 1,2mm
  1. Bezpečnost do nejmenšího detailu.Základový nátěr produktem Remmers Grund FU.
  2. Izolace proti tekutinám epoxidová malta z produktů Remmers Grund FU a Remmers Select Mix 05 (min. 30 x 30 mm).
  3. Protiskluzový nátěr Remmers Ceramix
  4. Rundschnur (kulatý provaz) a elastická spárovací hmota.

Pro přechody bez rohů a hran

Společnost Remmers nabízí ideální řešení pro plynulé přechody – i když se setkávají dva různé materiály. Díky zařezávání a harmonickému snížení podlahového nátěru vzniká rovná zóna bez nebezpečí zakopnutí.

  1. Pro přechody bez rohů a hranPodklad naříznutý do hloubky a šířky cca 5 mm.
  2. Základový nátěr produktem Remmers Grund FU.
  3. Protiskluzový nátěr Remmers Ceramix.

Tři na jeden tah: Detailní řešení podstavců pod stroje.

I v místech, kde se používají těžké stroje, je pro společnost Remmers snadné nabídnout vhodné řešení. U tohoto detailního řešení oblasti podstavce je zaoblená vydutá konstrukce enormně odolná. A přesné korunující zakončení v horní části má hned dvě výhody. Stržení je téměř nemožné a ani vlhkost nemá šanci proniknout.

  1. Tři na jeden tah: Detailní řešení podstavců pod stroje. Podklad zaříznutý do hloubky a šířky cca 5 mm, vždy před nátěrem.
  2. Barevná epoxidová malta skládající se z namíchané části FM Dekor a 5 namíchaných částí Remmers Ceramix 03/07.
  3. Dvojitý základový nátěr produktem Remmers Grund FU.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace