Remmers CRETE - řešení podlah v potravinářství

Systém Remmers Crete

Produkty Remmers Crete jsou využívány při výrobě podlah v potravinářském průmyslu, kde jsou kladeny vysoké požadavky na hygienu a čištění, protiskluznost, odolnost vůči teplotám a chemikáliím, mechanickou odolnost ad. Produkty Remmers Crete jsou ideálním ochranným systémem povrchu a odpovídají platným nařízením EU a českým zákonům.

Průmyslové podlahy: podlahy Remmers Crete

Podlahy Remers Crete patří k velmi odolným podlahám využívaným v potravinářském průmyslu.

Remmers Crete TF | Penetrace a pečetící lak s výrazně matným povrchem


Penetrace a pečetící lak s výrazně matným povrchem Remmers Crete TF je vhodná pro všechny systémy a může být použita i jako pečetící lak. K rozetření materiálu je používána gumová stěrka a pro sjednocení nylonový váleček.

Remmers Crete SL | Samonivelační stěrka s hladkým výrazně matným povrchem


Stěrka s hladkým výrazně matným povrchem Remmers Crete SL je samonivelační tekutá hmota. K rozetření materiálu je využívána zubová stěrka či hrablo s distančními kolíky (lze nanášet ve stoje). Čerstvá vrstva se poté odvzdušní a srovná pomocí ježkového válce a to již za 3 minuty po nanesení hmoty. Lze vytvořit i protiskluzovou stěrku Remmers Crete SR01/02 pro velkou mechanickou zátěž tím, že se čerstvá vrstva zasype křemičitým pískem.

Remmers Crete SR01/02 | Vysoce zatížitelné prosypávané systémy s volbou struktury povrchu


Vysoce zatížitelný prosypávaný systém Remmers Crete SR01/02 je tekutá základní vrstva s vysokým obsahem plniv určená pro přesypávané stěrky s vyšší tloušťkou vrstvy. Nanáší se pomocí zubové stěrky / rakle (v kleče) nebo hrablem s distančními kolíky (ve stoje), následně se vrstva provzdušní smyčkovým válcem pro podporu rozlivu materiálu a zajištění provzdušnění. Materiál se posypává vždy do nasycení, tedy s přebytkem.

Remmers Crete HF | Vysoce odolný podlahový systém pro aplikaci hladítkem


Vysoce odolná stěrka pro aplikaci hladítkem Remmers Crete HF s nejvyšším obsahem plniv, nanášený zednickou lžicí či hladítkem. Díky hrubozrnné směsi vznikne strukturovaná stěrka.

Barevné odstíny*

* Jsou možné barevné odchylky od originální barvy

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace