Remmers Nano technologie

Senzační úspěchy v praxi

Remmers Nano technologie

Výzkum a technologie
Filozofi e produktů firmy Remmers se projevuje nárokem vyvíjet „ inteligentní“ nátěry na budovy, vybavené zvláštními funkcemi, a tak poskytnout zákazníkům a uživatelům více užitku. Abychom toho dosáhli, je nutné neustále využívat nejnovější vědecké poznatky a technologie. Klíčovou roli přitom bude mít nanotechnologie.

Senzační úspěchy v praxi

V říši trpaslíků
NANO - technologie je celosvětově stále důležitější, a je označovaná za „ klíčovou technologii 21 století“. Nano je odvozeno ze starořeckého slova „Nanos“ a znamená „trpaslík“. Výzkum v oblasti nanotechnologie se zabývá nejmenšími částicemi, ze kterých se skládají materiály. Na této nejmenší úrovni je možné vytvořit základ pro produkty se zvláštními vlastnostmi. Nanotechnologie totiž umožňuje cíleně měnit vlastnosti povrchových ploch tak, že splňují skoro každou požadovanou funkci.

REM-snímek povrchu natřeného s Bioni REM-snímek povrchu natřeného s Bioni - 2

REM-snímek povrchu natřeného s Bioni. Ukazuje vrstvu blízko povrchu, která zobrazuje nano-částice obsažené v pojivu.(foto: Frauenhofer ICT).

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace