23.01.2009 09:30

Natírání základní barvou, lazurování, lakování v nové kvalitě

V rámci své inovační kampaně pro Program ochrany dřeva Premium-Holzschutzprogramm Aidol prezentovala společnost Remmers na veletrhu Bau 2009 čtyři nové jakosti natírání v sortimentu lazur a laků. Nové produkty mají kromě osvědčené vysoké kvality a spolehlivosti provedení další vlastnosti, které je činí zajímavé jak pro profesionály, tak i pro konečné spotřebitele.

Aidol

  • Aidol Allgrund je velmi kryvý základní nátěr na bázi akrylu téměř pro všechny podklady, jako například plasty, dřevěné materiály, ocel a hliník. Rychle schnoucí produkt bez chromanů a olova nabízí navíc trvalou ochranu proti korozi.
  • Lazura na bázi vody – Aidol Wetterschutz-Lasur UV – s Nano-UV-blokátory přináší optimální dlouhodobou ochranu světlého a „bezbarvého“ dřeva v exteriéru. Aktivně dýchající lazura Medium-Solid-Lasur pro všechny druhy dřeva je nastavena tak, aby neskapávala. Díky integrovaným Nano-UV-blokátorům je lazura Aidol Wetterschutz-Lasur UV odolná vůči povětrnostním vlivům, jako například UV záření nebo dešti.
  • Nový Aidol-Buntlack 2v1, vhodný jako dekorativní nátěr, již dnes splňuje směrnici Decopaint 2010. Zvláštní předností tohoto produktu oproti konvenčním lakům je integrovaný základní nátěr jako ochrana proti korozi. Aidol Buntlack lze nanášet přímo na rezavé plochy. Proto je vhodný zejména pro ošetření obnažených nebo zrezlých železných kovů v interiéru i exteriéru, stejně jako pro lakování nosných starých nátěrů, resp. základových barev.
  • Aidol PVC-Lack 2v1 pro stavební prvky z PVC je vybaven integrovanou základní barvou. Lak se velmi dobře roztéká a vyznačuje se silnou kryvostí. Vzniká hedvábně lesklý, kvalitně působící, na nečistoty necitlivý a snadno čistitelný povrch na mnoho let. ideální pro renovaci a pro barevnou úpravu vybledlých a znečištěných oken z PVC, střešních podhledů nebo rolet jako cenově výhodná alternativa k celkové výměně. Jako doplněk se nabízí speciální čistič Aidol PVC-Reiniger, který se používá pro přípravu podkladu.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace