23.06.2008 13:03

Soupravy pro péči Aidol Pflegesets na okna a dveře

Soupravy pro péči Aidol Pflegesets na okna a dveře

Kdo své auto nemyl již mnoho týdnů, zná lepivou vrstvu sazí a špíny, která se usadila na laku. Problém se rychle odstraní v myčce, včetně péče. Na okna a dveře ze dřeva to bohužel nefunguje tak snadno, když jsou špinavé. Kdo je chce ošetřit běžnými prostředky pro domácnost, může způsobit velkou újmu. Mohou vznikat pruhy a skvrny a není zajištěna ochranná funkce.

Jemně čistit a současně účinně pečovat, za tímto účelem nabízí společnost Remmers Baustofftechnik soupravy pro péči Aidol Pflegesets na dřevěná okna, resp. dveře. Obsahují osvědčený čistič Aidol Reiniger, speciální hadříky, které neuvolňují vlákna, a nový balzám pro péči o zvlášť lehké a rovnoměrné zpracování na oknech a dveřích. Stačí pouze prostředek nanést, leštění není nutné.

Aidol Pflegesets

Již použití dvakrát ročně výrazně prodlužuje intervaly mezi renovačními nátěry. Protože lehké povrchové škody, jako například mikrotrhliny způsobené kroupami, balzám Aidol Pflegebalsam uzavírá, obnovuje barevný efekt a lesk.

Soupravy pro péči Aidol Pflegesets na dřevěná okna, resp. dřevěné domovní dveře jsou vhodné pro všechny povrchově upravené druhy dřeva – pro lazury a krací laky. Rozdíl mezi oběmi soupravami spočívá v tom, že balzám je vytvořen speciálně pro příslušné velikosti povrchu. U dveří s relativně velkými plochami musí být balzám například nastaven tak, aby bylo možné snadné rozetření bez tvorby pruhů. Tento aspekt nehraje u relativně malých ploch oken žádnou roli.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace