05.12.2008 12:01

Hermann Niemann v důchodu

Hermann NiemannPo téměř dvacetipětileté činnosti ve vedení a od roku 1992 jako člen představenstva finančního rezortu společnosti Remmers Baustofftechnik z Löningenu se Hermann Niemann dne 31.12. tohoto roku chystá do důchodu.

Během je působení jako člen představenstva pro oblast financí padla podnikatelská rozhodnutí, která nastavila směr, kterým se skupina Remmers ubírala.

Od rozhodnutí o výstavbě výrobní společnosti Remmers v saském Bad Dübenu v roce 1994, přes výstavbu vlastního závodu v Polsku v roce 1997, převzetí belgické společnosti FTB v roce 2007, až po aktuální převzetí společnosti 3H-Lacke v Hiddenhausenu u Herfordu, se Hermann Niemann výrazným způsobem podílel na expanzi skupiny Remmers, která je dnes prostřednictvím své nabídky produktů a služeb zastoupena po celém světe v oblasti ochrany a opravy staveb, jakož i ochrany dřeva a povrchových úprav. V oblasti památkové péče se společnost vidí jako jedničku na trhu v Německu a v Evropě.

17 dceřinných společností v tuzemsku i v zahraničí bylo založeno také během téměř dvacetipětileté příslušnost Hermanna Niemann k firmě. Další ukazatele skupiny Remmers naznačují expanzi během jeho činnosti. Obrat dnešní skupiny Remmers stoupl z 35 mil. € na cca 250 mil. €, které se očekávají pro rok 2009. Počet zaměstnancí narostl za stejné období ze 445 na více než 1400. Po 31.12.2008 bude Hermann Niemann provádět poradenskou činnost v rámci skupiny Remmers a bude působit v poradním sboru firmy 3H-Lacke, Herford.

Poslat na e-mail TisknoutTvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

Barvy na dřevo | Fasády | Izolace | Penetrace | Sanace