©

HWS-112-Hartwachs-Siegel

Krásný jako olej, spolehlivý jako lak

HWS-112-Hartwachs-Siegel

Krásný jako olej, spolehlivý jako lak

Kdo chce dodat interiérovým dřevěným dílcům, jako jsou parkety, schody nebo nábytek, přírodní vzhled a zároveň je optimálně chránit před namáháním, ten se neobejde bez nového pečetícího vosku HWS-112-Hartwachs-Siegel Remmers.

Tento hybridní výrobek kombinuje přednosti naolejovaných ploch s ochrannými vlastnostmi pečetící vrstvy. Jednosložkový, saténově matný povrchový nátěr se vyznačuje mimořádnou odolností vůči mechanické a chemické zátěži a běžným krémům na ruce.

Další velká výhoda pro všechny, kdo upřednostňují přirozený vzhled dřevěných povrchů: Díky HWS-112 nemají ani hodně používané povrchy po vytvrzení tendenci lesknout se a zachovávají ušlechtile matný vzhled.

HWS-112 chrání povrch na úrovni dvousložkového polyuretanového laku a zajišťuje tak jeho snadnou údržbu i robustnost. Svým dobrým rozlivem a krásným zvýrazněním dřeva vytváří Hartwachs-Siegel přirozený vzhled interiérových prvků. Produkt má nízkou spotřebu, dá se snadno nanášet a v případě potřeby za den přetřít stříkáním, natíráním nebo válečkováním.

©

Náš nový pečetící nátěr se může pochlubit svým prvním významným referenčním objektem:
Svým hybridním složením odpovídal HWS-112 přesně požadavkům nedávno modernizované botanické zahrady v Kolíně na Rýnem, lidově nazývané „Flora“. Palácová budova, sloužící dnes hlavně jako kongresové a víceúčelové centrum, prošla rozsáhlou rekonstrukcí a září v roce svého 150. výročí v nové kráse. V rámci této rekonstrukce byla provedena povrchová úprava parketové podlahy na ploše 1.800 m² pomocí pečetícího vosku Hartwachs-Siegel Remmers, který zaručí mimořádně dobrou ochranu pro její budoucí zátěž. Dosavadní výsledek: I velké akce se stovkami návštěvníků a mnohonásobným posouváním židlí parkety nijak nepoškodily.

Bezpečnostní údaje:
HWS-112 má povolení státního stavebního dozoru a odpovídá zásadám zdravotního hodnocení stavebních výrobků v interiéru (schéma AgBB). Kromě toho splňuje požadavky směrnice Decopaint, a může se proto používat na pevně zabudované dílce stavebního objektu.


Kromě toho má HWS-112-Hartwachs-Siegel certifikaci IMO (Mezinárodní námořní organizace), používá symbol kormidla a může se oficiálně uplatnit při úpravě lodních interiérů. Tedy i při úpravě lodních interiérů lze vytvořit vysoce odolné povrchy s přírodním vzhledem.

Living room wooden staircase©

Pro přirozeně krásné dřevo

Odolný jednosložkový pečetící lak pro přírodní vzhled
Při povrchové úpravě parketové podlahy, dřevěných schodů
nebo nábytku se často naskýtá otázka - použít olej, nebo lakovat?

Odpověď: Obojí! Jak to funguje, se dozvíte zde

Více informací

HWS-112-Hartwachs-Siegel

- Rychlé schnutí,

- odolný vůči otěru a poškrábání,

- velmi dobrá odolnost vůči chemikáliím,

- saténově matný,

- protiskluzový,

- velmi nízká tendence k lesknutí,

- přírodní vzhled.

Zjistěte o produktu více

HWS-112-Hartwachs-Siegel

Další informace o produktu