Kuchyň Rustonka©

Kuchyň Rustonka

Kuchyň Rustonka

Kuchyň Administrativní centrum Praha 8 - Karlín

Investor zvolil v novém Administrativním centru Rustonka podobný servis jako na Prosek Pointu a součástí centra vznikla restaurace s vlastní kuchyní. Stejný model vybudovaný na Prosek Pointu, kde si restaurace a fast food našli svoje klienty. Pro varnu kuchyně byl zvolen podlahový systém RemmersCrete HF v tloušťce vrstvy 9mm (teplotní odolnost +130°C). Jedná se o klasický kuchyňský provoz, kde musí podlaha zajistit odolnost vůči teplotnímu šoku, působení chemie potravin a čistících detergentů. Požadavkem také byla bezpečnost obsluhy a tedy zajištění protiskluznosti. Fabiony byly realizovány pomocí tixotropní stěrky RemmersCrete WR.

Zatížení podlahy:

Vypouštění kotlů a výlev tuků z pánví na smažení. Chemické zatížení potravinami a čistícími detergenty. Pojezd vozíků. Zatížení vodou.

RemmersCrete HF:

Vysoce odolný podlahový systém. Odolnost vysokému chemickému zatížení v kombinaci s teplotním šokem a pojezdu vozíků, tedy vysokému mechanickému zatížení. Jednovrstvá a probarvená aplikace tloušťky vrstvy 6mm a 9mm. Protiskluzný povrch s jemnou strukturou. Možno pojíždět kovovým kolem.

RemmersCrete WR:

Vysoce odolný tixotropní systém pro aplikaci na svislé plochy. Odolnost vysokému chemickému zatížení a odolnost vůči mechanickým rázům. Jednovrstvá aplikace s matně hladkým povrchem. Možno pojíždět kovovým kolem.

Skladby systému Remmers Crete

Podlaha

- Podkladní beton

- RemmersCrete TF

- RemmersCrete HF

Fabion

- Podkladní beton

- Remmers Crete TF

- Remmers Crete WR

Remmers Crete je podlahový systém na bázi polyuretanbetonu. Jedná se o speciálně formulovaný systém pro nejvyšší zatížení potravinářského, farmaceutického a chemického průmyslu. Odolává kombinaci teplotního a chemického zatížení včetně těžkého mechanického zatížení potravinářských provozů. Splňuje legislativní požadavky pro potravinářství a farmacii.

Díky strukturovaným povrchům zajišťuje bezpečný protiskluzný povrch pro pohyb obsluhy provozu. Má vynikající odolnost proti obrusu a mechanickému rázu.

 • Tloušťka vrstvy 4mm, teplotní odolnost do +70°C
 • Tloušťka vrstvy 6mm, teplotní odolnost do +80°C
 • Tloušťka vrstvy 9mm, teplotní odonost do +130°C
 • Aplikace na 7dní starý beton
 • Vysoká chemická odolnost
 • Atest pro přímý styk s potravinou
 • Aplikace pouze certifikovanou aplikační firmou

Referenční údaje
Stavební projekt
Sanace a nátěry podlah
Krátký popis
Realizace podlahy varny kuchyně
Realizátor
JK Disbet
Adresa objektu
Praha 8 - Karlín
Dokončení
2016
Možná prohlídka
Ne

Použité produkty nebo systémy

Stáhnout

Stáhnout jako PDF

 • Kuchyň Rustonka©
 • Kuchyň Rustonka©
 • Kuchyň Rustonka
 • Kuchyň Rustonka
ukázat vše

další reference

Filiální novorománský kostel Narození Panny Marie postaven v roce 1850 jako náhrada bývalé kaple.Proběhla zde rekonstrukce fasády dominantního objektu obce, který je po staletí spojnicí místní komunity.
Číst dále