Vinařství Maňák©

Vinařství Maňák

Vinařství Maňák

Žádovice Czech Republic Průmyslová podlaha Podlaha do potravinářství Vinařství

Vinařství Maňák bylo založeno v roce 1992 v Žádovicích u Kyjova. Vinařství hospodaří na třech viničních tratích o celkové výměře 25 ha. Vína z tohoto vinařství jsou pravidelně zastoupena mezi první stovkou na Salonu vín ČR a jsou držitelem tří šampionů světových soutěží pod patronací O.I.V. v Paříži.

I v tomto vinařství přestala podlaha ve výrobní hale a sklepě dostatečně plnit svou funkci a bylo zapotřebí ji zrekonstruovat. Stávající podlahové konstrukce byly nahrazeny novou finální podlahovou vrstvou.

Vzhledem k tomu, že se jedná o výrobní halu pro zpracování vína, kde je podlaha zatížena chemicky vínem a čisticími detergenty, mechanicky pádem a pohybem sudů a vozíků a také neustále mokrým prostředím, byl vybrán podlahový systém Remmers Crete SL v tloušťce vrstvy 3-4 mm (teplotní odolnost do +70°C). Na části, kde je podlaha ve spádu a v přechodu mezi místnostmi, byl zvolen systém Remmers Crete HF v tloušťce vrstvy 6 mm (teplotní odolnost do +80°C). Protiskluzný povrch v této spádované části zajistí obsluze bezpečnou manipulaci s vozíky.

Fabiony byly realizovány pomocí tixotropní stěrky Remmers Crete WR.


Referenční údaje
Krátký popis
Rekonstrukce podlah ve stávající výrobní hale a sklepu.
Výměra
250
Realizátor
BENEFITFLOORS s.r.o.
Adresa objektu
696 49 Žádovice
Dokončení
2017
Možná prohlídka
Ne

Použité produkty nebo systémy

Stáhnout

Stáhnout jako PDF

  • Vinařství Maňák©
  • Vinařství Maňák©
  • Vinařství Maňák
  • Vinařství Maňák
ukázat vše

další reference

Filiální novorománský kostel Narození Panny Marie postaven v roce 1850 jako náhrada bývalé kaple.Proběhla zde rekonstrukce fasády dominantního objektu obce, který je po staletí spojnicí místní komunity.
Číst dále