RIG izolace

Izolace sklepů a soklů v novostavbách a starých budovách

Izolace staveb v kvalitě firmy Remmers

Vysoce kvalitní a použitelné prostory v podzemním podlaží lze ve starých budovách a novostavbách zajistit pouze tehdy, pokud je zaručena trvalá ochrana před vlhkostí. K tomu jsou nezbytné vysoce kvalitní výrobky a bezchybné zpracování stavební izolace v kontaktu s terénem.

Se systémovou zárukou Remmers RIG získáte obojí. Vysoce kvalitní produktové systémy firmy Remmers, stejně jako profesionální zpracování specializovanými firmami certifikovanými v oblasti RIG.

Na těchto webových stránkách se dozvíte více o izolaci sklepních prostor a soklu v kontaktu s terénem izolačními produkty používanými spolu s izolační stěrkou MB 2K (Multi-Baudicht 2K).

Certifikovaná kvalita

Abychom zajistili trvalou funkčnost izolačních systémů Remmers, necháváme je důkladně prověřit renomovanými instituty. Pomocí náročných postupů a při dodržení přísných předpisů se testuje účinnost, životnost a zpracovatelnost produktů.

Trvale suchý

Kdo by chtěl mít po pár letech v novostavbě vlhký sklep? Zaručíme vám suchý sklep, který poskytne vysoký komfort a umožní všestranné využití, a zároveň se zabrání poškození v oblasti podezdívky. Abyste měli dlouho radost!

Různá řešení

Máme řešení pro nejrůznější oblasti použití. Nabízíme výrobky pro izolaci podezdívky, stejně jako pro podzemní podlaží. Rovněž máme řešení pro staré budovy ve stejném Kvalita jako u novostavby. A pokud nechcete nebo nemůžete opravovat sklep zvnějšku, je zde také možnost utěsnění zevnitř.

Bezpečnost PLUS

Vadné izolace ve sklepních prostorách se mohou pěkně prodražit. Společnost TÜV informovala, že u každého druhého sklepa dochází kvůli chybnému projektu nebo provedení k reklamacím. Pokud však izolaci podzemního podlaží provádí specializovaná firma certifikovaná dle RIG za použití produktů RIG, nemusíte se ničeho obávat. Již po desítky let a na desetiletí dopředu.

Více odborných znalostí

Při pravidelných, vysoce odborných školeních a díky neustálému předávání znalostí získávají partneři RIG potřebné know-how s cílem zajistit vysokou kvalitu izolací v novostavbách. Tím je pečeť RIG značkou kvality dokonalého plánování a realizace při použití systémových sestav Remmers. Vaše výhoda: Absolutní jistota daná zárukou.

Vyšší kvalita

V rámci našich projektů novostaveb pracujeme s výrobkem Remmers MB 2K, špičkovou inovací v izolacích staveb. Vysoce účinný výrobek zajišťuje dlouhou životnost izolace, a tím i trvale suché sklepy a stěny. S touto izolací „vše v jednom“ máte vždy jistotu: váš dům zůstane izolovaný, a to dlouhá léta.

Více jistoty

Nad rámec 5leté zákonné záruky (smlouva dle obč. zákoníku) nebo 4leté zákonné záruky (Všeobecné obchodní podmínky smlouvy o provedení stavebních prací ) máte na použitý systém navíc záruku 5 nebo 6 let. RSG* je certifikovanou garancí kvality. Kromě toho vám poskytneme poradenství a podporu po celou záruční dobu. Více jistoty pro váš domov.

©

Geniální hydroizolace staveb pro suché stěny a sklepy

Remmers MB 2K vždy ochrání!

MB 2K – inovativní, reaktivní izolační stěrka neobsahující živice od společnosti Remmers nabízí řadu přidaných hodnot. Vysoce výkonný výrobek díky své nepřekonatelné flexibilitě, odolnosti proti UV záření, mrazu a rozmrazovacím solím a také díky enormní pevnosti v tahu zajišťuje trvale suché sklepy a stěny. Reakční pojivový systém byl vyvinut tak, aby byl schopen vyschnout ve velmi krátkém čase bez ohledu na povětrnostní podmínky, aby zcela zesíťoval a přitom mimořádně rychle reagoval s přísadou pryžového granulátu. To šetří čas a peníze při realizaci vašeho stavebního projektu.

Záruční podmínky izolace RIG

Registrace k odběru newsletteru

Měsíční Newsletter od Remmersu Vám přinese všechny důležité informace přímo do Vaší mailové schránky.