RIG okna

10 let bez renovačních nátěrů díky systémové záruce od společnosti Remmers

Útulné. Přírodní. Udržitelné.

Dřevo se všemi svými vlastnostmi

Okna a dveře propůjčují budově její tvář. Jsou nejen spojením s vnějším světem, vpouští do domu sluneční světlo a udržují uvnitř teplo, ale zároveň jsou osobní vizitkou domu a utváří jeho vlastní styl.

Výběr správných stavebních dílců a materiálů je proto často složitý. Získejte více informací o dřevěných oknech a dveřích a zjistíte: Okna z přírodního dřeva jsou vždy dobrou volbou.


Příjemné klima v místnosti

Přírodní charakter dřeva je jedinečný a nelze jej nahradit dekorativní fólií nebo jinými napodobeninami. Dřevo má totiž mnohem více schopností: Minimálně odvádí teplo a reguluje vlhkost. To vytváří příjemné prostředí v pokoji.

Dřevěná okna napomáhají úsporám

Je to těžko uvěřitelné, ale je to tak: Prkno o tloušťce 1 cm má stejné izolační schopnosti jako cihlová zeď o tloušťce 10 cm. Proto jsou dřevěná okna vhodná také pro pasivní domy. Dřevěná okna šetří energii, čímž rovněž šetří vaše peníze.

Udržitelné a hospodárné

Zámky, hrady a památkově chráněné objekty, ty všechny mají dřevěná okna a dveře, které přetrvávají po celé generace. Z tohoto důvodu existují veřejné dotace a finanční podpora.

©

Nejvyšší kvalita pro dřevěná okna a dveře s dlouhou životností

Induline Premium-Coatings

Remmers nastavil prostřednictvím nátěrových systémů Induline Premium-Coatings nové standardy v povrchových technologiích pro dlouhou životnost dřevěných oken a dveří. Impregnace, základní nátěry, mezivrstvy a konečné nátěry – lazury a krycí nátěry: řada Induline pokrývá všechna řešení pro trvalou ochranu dveří a oken. Dřevo je nejen udržitelně chráněno před povětrnostními vlivy, ale nátěrové systémy Induline zajišťují rovněž delší intervaly údržby: To zaručuje minimálně 10 let bez renovačních nátěrů!

Výhody systémů Induline

  • Trvalá ochrana dřeva před povětrnostními vlivy
  • Základ tvoří nejmodernější suroviny
  • S úspěchem se používají po celé Evropě
  • K dispozici v mnoha standardních barevných odstínech
  • Na přání lze vyrobit také speciální odstíny

Čtěte dále

Pro trvale krásná okna a dveře

RIG tipy pro péči v příručce

Rozhodli jste se pro dřevěná okna nebo vstupní dveře ze dřeva. Jakmile poznáte kouzlo tohoto příjemného přírodního materiálu, nebudete už chtít nic jiného. Vaše volba je nejen příspěvkem našemu životnímu prostředí, ale také si splníte přání mít útulné bydlení v přírodním stylu.

Navzdory výjimečné ochraně, kterou nátěrový systém Induline Premium nabízí, vaše dřevěná okna v průběhu let určitou péči jistě ocení. Tato péče není o nic časově náročnější, než je použití leštěnky na nábytek. Aplikací ošetřujícího balzámu po čištění oken se vytvoří ochranný film, který udržuje dřevěné rámy ve skvělém stavu. Jelikož se dřevěná okna elektrostaticky nenabíjí, může příští déšť opět opláchnout usazený prach. Každé 2 roky musí být prováděna údržba lakovaných stavebních dílců.

©

Čištění a údržba pouze jednou za 2 roky

Pouze každé 2 roky je nutné použít čistič a ošetřující balzám Remmers (obojí součástí údržbová sady Remmers Pflege-Set), abyste zachovali krásu a zajistili ochranu svých dřevěných oken a dveří na více než 10 let.

Každoroční kontrola

Jednou za rok proveďte důkladnou kontrolu svých oken a dveří. Zkontrolujte těsnění, pečeticí nátěry a povrchy. Naolejujte závěsy a pohyblivé díly a seřiďte je.

Další informace o správné péči naleznete v příručce RSG. Ta vám snadno a přehledně pomůže v případě výskytu problémů.

Příručka RSG

Brožura RIG

10 bez renovačních nátěrů

Registrace k odběru newsletteru

Měsíční Newsletter od Remmersu Vám přinese všechny důležité informace přímo do Vaší mailové schránky.