©

Správné řešení pro každičký schod

Rozsáhlá nabídka povrchové úpravy pro všechny druhy dřevěných schodišť

Společnost Remmers nabízí kompletní sortiment výrobků a služeb pro povrchovou úpravu dřevěných schodišť, skladba a vlastnosti produktů přesně odpovídají potřebám řemeslníků a poloprůmyslových výrobců. Výkonnost produktových řešení je mimo jiné založena na úzké spolupráci s dřevařským řemeslem a dřevozpracujícím průmyslem.

©

Výhody, které vás zaujmou:

  • Vysoce kvalitní výrobky
  • Jednoduché a bezpečné systémy
  • Nátěrové skladby spořící čas a nízké náklady na broušení
  • Nejmodernější technologie
  • Speciální detailní řešení
  • Komplexní služby

©

Vysoce výkonné jednosložkové laky na vodní bázi "2K ready"

Společnost Remmers je specialistou na vodou ředitelné barvy na dřevo a je lídrem v řemeslné i v průmyslové oblasti. Na základě desítek let zkušeností v oblasti průmyslových nátěrů oken, nátěrových systémů na dřevo a interiérových laků víme přesně co a jak - naše jednokomponentní laky pro truhláře a tesaře jsou mimořádně výkonné.

Nátěry Remmers bodují mimo jiné dobrou odolností proti oděru a působení krémů na ruce. Použití drahých tužidel, které mají pro zpracovatele řadu nevýhod (např. nepoužitelné zbytky barev z důvodu omezené životnosti lakové směsi, potřeba důkladného proškolení zaměstnanců), už není nutné.

Vybrané laky jsou vyvinuty jako tzv. "2K-Ready": tj. přidáním bezisokyanátového aditiva Aqua VGA-485-Vernetzer und Glaslackadditiv jsou vlastnosti těchto produktů ještě lepší - v některých případech se výrazně zvyšuje odolnost vůči chemikáliím používaným v domácnosti, mechanickému namáhání a také přilnavost ke sklu.

©

Naše produkty

©

Oleje a vosky

Na bázi přírodních olejů a vosků nabízí společnost Remmers bezbarvé a pigmentované alternativy běžných laků na nábytek, kompletní povrchovou úpravu interiérů, dřevěné podlahy a povrchovou úpravu dřevěných schodů.

Výrobky získávají body za mimořádně přirozený vzhled a omak. Vyznačují se racionálními zpracovatelskými vlastnostmi a - pro tuto kategorii výrobků - velmi dobrou trvanlivostí.

Stále důležitější je také udržitelnost výrobků. V produktové řadě Remmers [eco] nabízíme také alternativní produkty vhodné pro povrchovou úpravu dřevěných schodišť. Tyto ekologické produkty jsou vyrobeny na bázi obnovitelných surovin a jsou bezpečné z hlediska zdravého bydlení.

Naše produkty

Systémy laků tvrzených UV zářením

V průběhu desetiletí se společnost Remmers stala jedním z předních výrobců UV laků pro dřevozpracující průmysl. Naše UV laky lze použít v široké škále aplikací a nanášet různými způsoby.

Ozářením ultrafialovým světlem se vytvrzují ve zlomcích sekundy. Kromě toho mohou mít obsah pevných látek až 100%, což z nich činí nátěrové hmoty s extrémně nízkým obsahem VOC.

©
©

Další informace o našich produktech

Stáhněte si naši aktuální brožuru

©