©

Technologie

Jedinečná řešení v oblasti designu a funkčnosti

Protože jsme se zabývali zpracováním dřeva, jsme zvyklí na náročné povrchy. Proto dokážeme garantovat jedinečná řešení pro design a funkčnost na různých materiálech. Kromě klasických produktů ze sortimentu mořidel a rozpouštědlových i vodou ředitelných laků nabízíme jedinečná, speciální řešení, např. fluorescenční laky, laky odolávající otiskům prstů, laky na sklo, oleje z obnovitelných surovin nebo obtížně hořlavé systémy v souladu s normami DIN.

V průmyslové výrobě se nátěrové hmoty aplikují na povrch velmi často navalováním nebo stříkáním. Jedná se o nejrůznější technologie: od pistole s výtokovým pohárkem, používané při ruční aplikaci, přes automatizovaná stříkací zařízení až po vysoce komplexní linky pro aplikaci navalováním. Lakovací procesy jsou většinou řízené a probíhají jako spojení lakovacích a sušicích zařízení. Pomůžeme vám při individuálním výběru lakového systému a nabídneme vám kvalifikované kompetence pro plánovaní technologií.

Široká paleta sušicích procesů sahá od klasické (fyzikální/chemické) sušicí techniky až k systémům vytvrzujícím působením záření. V závislosti na lakovacím postupu je nutno použít odpovídající způsob sušení. Remmers nabízí vysoce účinné lakovací technologie pro kompletní spektrum použití.