©

Remmers Industrielacke

Kvalitní materiály pro průmyslovou úpravu
dřevěných povrchů v interiérech

O firmě Remmers Industrielacke

Remmers Industrielacke zaměstnává přes 200 pracovníků a specializuje se na výrobu kvalitních nátěrových hmot pro průmyslové povlakování povrchů.

Naše mnohostranně použitelné produkty chrání a zkrášlují povrchy. Začínali jsme s výrobou laků pro dřevěné podklady, rychle jsme však naše úspěšné technologie úpravy dřevěných povrchů rozšířili na dřevěné hmoty jako překližky a dřevotřísky a dokážeme dnes provádět povrchovou úpravu plastických hmot, směsí plastu a dřeva nebo kovů.

Firma 3H-Lacke, založená v roce 1956 v Herfordu, vyvíjela od začátku své existence pro nejvýznamnější výrobce nábytku i kuchyní technologie povrchové úpravy, používané na celém světě. Od roku 2009 je firma součástí rodinného podniku Remmers (odkaz na domovskou stránku Remmers) se sídlem v německém Löningenu. Po sloučení s podnikem Remmers proběhly rozsáhlé investice zajišťující firmě i v budoucnosti vedoucí místo na relevantních trzích i v oblasti technologií.

1. listopadu 2016 proběhlo přejmenování firmy na Remmers Industrielacke - RIL

Zvlášť důležité informace pro zákazníky: Decentralizovaná struktura skupiny Remmers umožňuje firmě Remmers Industrielacke i nadále jednat samostatně a optimálně slaďovat odbyt, vývoj, výrobu a jiné funkce v herfordském závodě.

Zajišťujeme naším zákazníkům výhody díky produktivitě a inovativním možnostem povrchové úpravy - pomocí flexibility středně velkého podniku, který však je součástí velké skupiny.

Firma Remmers Industrielacke disponuje mnohostranným sortimentem Naším základním programem je tradičně lakovací technologie, přičemž kromě standardních produktů nabízíme také speciální řešení, zaměřená na individuální požadavky. Vedle vysoké kvality produktů jsou pro zákazníky výhodou i naše rozsáhlé poradenské a servisní služby.

Protože jsme se zabývali zpracováním dřeva, jsme zvyklí na náročné podklady. Proto jsme schopni garantovat jedinečná designová a funkční řešení pro různé materiály.

Krátké rozhodovací postupy, rychlé dodání a blízkost k zákazníkovi jsou tajemstvím našich perfektně fungujících služeb. Vedle služeb vysoce kvalifikovaných pracovníků v laboratoři a technické podpory u zákazníka, která vám je kdykoli k dispozici pro řešení vašich individuálních požadavků na povrchovou úpravu, nabízí firma Remmers Industrielacke možnost seznámit se zákazníky přímo ve svém kompetenčním centru.

Certifikace

Remmers Industrielacke GmbH je certifikována pro systém managementu dle DIN EN ISO 9001: 2015 pro rozsah platnosti: „Vývoj, výroba a prodej nátěrových systémů pro výrobu nábytku, dveří, panelů a podlah“.