Men holding meeting©

Servis

Jsme více než pouhým dodavatelem laků -
jsme partnerem našich zákazníků

Krátké rozhodovací procesy, rychlé dodání a blízkost k zákazníkovi jsou tajemstvím našich perfektně fungujících služeb. Vedle vysoce kvalifikovaných pracovníků v laboratoři a technické podpory u zákazníka, která vám je kdykoli k dispozici pro řešení vašich individuálních požadavků na povrchovou úpravu, má Remmers Industrielacke možnost navázat přímý kontakt se zákazníky ve svém kompetenčním centru.

©

Vše pod jednou střechou

Kompetenční centrum pro průmyslové laky

Kompetenční centrum Remmers Industrielacke je více než pouhým technickým centrem. Na ploše o rozloze více než 2.500 m² zahrnuje tři důležité oblasti naší každodenní činnosti: Výzkum a vývoj, zákaznický servis a prezentaci produktů, školení a další vzdělávání.

Více informací

Kompetence pro lakovací linky

Plánujete instalaci nového lakovacího zařízení? Máte v úmyslu přestavět nebo rozšířit stávající lakovací zařízení? Hledáte možnosti pro optimalizaci vašeho zařízení? Potřebujete dodavatele, který vám bude radit přímo na místě od instalace až po uvedení lakovací linky do provozu?

Využijte naše dlouholeté zkušenosti a kompetence.

Technický servis

Náš technický servis u zákazníka a naši laboratorní technici vám rádi poradí při hledání řešení pro vámi požadovanou úpravu povrchu.


V rámci našich služeb vám rádi zodpovíme vaše dotazy a vysvětlíme možnosti použití ve vztahu k novým zákonům a předpisům.


Pošlete nám jednoduše váš dotaz!


©