Dojírna Lípa©

Kruhová dojírna

Kruhová dojírna

Lípa

Výstavba nové kruhové dojírny umožnila investorovi zefektivnit proces dojení a také zvýšit podstatnou měrou kapacitu výroby mléka. Plochy byly barevně rozděleny na plochy dojení a ostatní plochy. Při pohybu skotu po podlahách je nutno zajistit jejich bezpečnost při pohybu dostatečným protiskluzovým reliéfem s ostrou hranou. Pro pohyb skotu je po dlouholetých zkušenostech vhodný podlahový systém RemmersCrete SR02 v tloušťce vrstvy 3-4mm s deklarovanými protiskluznými vlastnostmi dle DIN 51130 ve skupině R13. Plochy, kde se pohybuje pouze člověk, je zvolen podlahový systém RemmersCrete SR01 vrstvy 3-4mm s protiskluznými vlastnostmi dle DIN 51130 ve skupině R11. Fabiony byly realizovány pomocí tixotropní stěrky RemmersCrete WR.

Referenční údaje
Stavební projekt
Sanace a nátěry podlah
Typ objektu
Zemědělské objekty
Krátký popis
Výstavba nové kruhové dojírny umožnila investorovi zefektivnit proces dojení a také zvýšit podstatnou měrou kapacitu výroby mléka. Plochy byly barevně rozděleny na plochy dojení a ostatní plochy.
Výměra
520 m2
Realizátor
JK Disbet s.r.o.
Adresa objektu
582 57 Lípa
Dokončení
2017
Možná prohlídka
Ne

Použité produkty nebo systémy

Stáhnout

Stáhnout jako PDF

  • Dojírna Lípa©
  • Dojírna Lípa©
  • Dojírna Lípa
  • Dojírna Lípa
ukázat vše

další reference

Filiální novorománský kostel Narození Panny Marie postaven v roce 1850 jako náhrada bývalé kaple.Proběhla zde rekonstrukce fasády dominantního objektu obce, který je po staletí spojnicí místní komunity.
Číst dále