©

Vinárna a kavárna Volařík

Vinárna a kavárna Volařík

Olomouc historický objekt klenba vinárna kavárna designové podlahy

Vinotéka, kavárna a obchod nacházející se v historickém centru arcibiskupského města Olomouce a nabízející nejrůznější delikatesy, ať už se jedná o švýcarskou či italskou kávu, rakouskou čokoládu či domácí paštiky. Pro navození alpské atmosféry byl interiér vybaven nábytkem z masivního dřeva, nutností však byly i praktické a funkční podlahy. Proto padla volba na dekorativní podlahové stěrky Remmers.

Jako podklad byla použita penetrace Epoxy ST 100 a jako finální vrstva byla smícháním dvou barevných odstínů aplikována stěrka PUR Deco Color.

Předností uvedené skladby produktů je díky výrobku PUR Deco Color zajímavý vzhled, který lze barevně tónovat podle přání zákazníka a možností vzorníku RAL.

Nejen vzhled, ale i funkční vlastnosti výrobku jsou výjimečné. Za zmínku stojí vysoká průtažnost materiálu, která přispívá k velmi příjemnému došlapu a tlumení kročejového hluku. UV stabilitu výrobku ocení především zákazníci v bytové výstavbě.

O praktičnosti této podlahy není pochyb, jelikož díky hladkému povrchu bez spár je údržba velice jednoduchá a i při velkém zatížení je po několika letech povrch stále jako nový.

Referenční údaje
Stavební projekt
Sanace podlah - dekorativní podlahy
Typ objektu
Památkově chráněné / historicky cenné budovy
Krátký popis
Olomoucká vinotéka, kavárna a obchod potřebovala praktické a funkční podlahy. Proto padla volba na deorativní podlahy Remmers.
Výměra
100 m2
Adresa objektu
Olomouc
Dokončení
2018
Možná prohlídka
Ne

Použité produkty nebo systémy

Stáhnout

Stáhnout jako PDF

  • ©
  • ©
  • ©
  • ©
  • ©
  • ©
  • ©
ukázat vše

další reference

Filiální novorománský kostel Narození Panny Marie postaven v roce 1850 jako náhrada bývalé kaple.Proběhla zde rekonstrukce fasády dominantního objektu obce, který je po staletí spojnicí místní komunity.
Číst dále