Systémy na ochranu dřeva proti požáru

Ověřená spolehlivost s dlouhodobým účinkem

©

Stavět ze dřeva? Ale jistě!

Dřevo jako stavební materiál: Oblíbené, avšak hořlavé!
Dřevo se jako organický stavební materiál těší rostoucí oblibě. Nejen přirozený vzhled dřeva, nýbrž i jeho teplo a pocit útulnosti vytvářejí pozitivní pohodu. Dřevo má kromě toho vynikající statické, mechanické a stavebně fyzikální vlastnosti. I když se dřevo jako stavební materiál zpracovává odlišným způsobem, neliší se od běžného palivového dřeva - je hořlavé!

Řešení: Systémy Remmers na ochranu dřeva proti požáru
Použití na místech se zvýšenými nároky na požární ochranu je proto omezené. Systémy Remmers na ochranu dřeva proti požáru představují praktické řešení, abyste se pro použití dřeva mohli rozhodnout i v místech vyžadujících zvýšenou požární ochranu. Naše systémy požární ochrany byly testovány podle příslušných národních i mezinárodních norem a mají obecně platné povolení státního stavebního dozoru.

Pomocí systémů Remmers na ochranu dřeva proti požáru můžete v případě vzniku požáru zamezit šíření kouře a ohně a umožnit tak např. záchranu lidí a zvířat ze shromažďovacích prostor i účinné hašení.

1. Ošetřené dřevo se vystaví plamenům - protipožární prostředek vypění

2. Po skončení opalování plamen ihned zhasne

3. Pod pěnou je dřevo zcela neporušené.

Protipožární ochrana pro dřevo

3 výrobků nalezeno
 

Náhled

Číslo produktu 2157

Izolační vrstva na vodní bázi, transparentní protipožární ochrana

Číslo produktu 2155

Ochranný lak s obsahem rozpouštědel, transparentní, matný

Číslo produktu 2668

Lazurovací nátěrový systém na vodní bázi, základ i vrch v jednom, pro dřevo v interiéru i exteriéru, odolný proti ohni podle DIN EN 13501-1