©

Izolace a sanace staveb

Suché a izolované stěny zajistí každé budově doživotní neporušenost.

Izolace zdiva proti vlhkosti

Trvalou ochranu novostaveb i stávajících budov před vlhkostí zajistí kombinace kvalitních produktů a správná realizace stavební hydroizolace.

Vysoká kvalita produktů Remmers se systémovou zárukou Remmers RSG ochrání před vlhkostí každou stavbu!

Funkčnost a životnost izolací staveb nezáleží jen na výběru správných izolačních produktů, ale také na správném vyprojektování a realizaci izolačních prací. Jako podklad pro projektování izolací a utěsnění novostaveb v kontaktu s terénem je projektantům a prováděcím firmám od léta 2017 k dispozici nová norma DIN 18533.

Veškerá poškození staveb v největší míře zapříčiňuje voda a soli. Následkem jsou viditelné horizonty ukazující výskyt vlhkosti, narušení struktury, oprýskaná místa a v nejhorším případě i úplné rozrušení jádra konstrukce. Kromě toho má provlhlé zdivo negativní dopady i na zdraví uživatelů a obyvatel budov. Základem opravy takto rozsáhlých procesů poškození je plánování – koncepce utěsnění a izolace.

Se zavedením nové řady norem pro strukturální hydroizolaci byla v tomto korpusu normativně zachycena také osvědčená řešení, která se v praxi používají už mnoho let. Principy plánování a provádění tohoto typu ochrany budov proti vlhkosti jsou nyní upraveny normou DIN 18534 „Innenraumabdichtung“ (Vnitřní hydroizolace a utěsnění).

Izolace RIG

Kvalitní místnosti ke komfortnímu užívání v suterénním podlaží lze ve stávajících budovách i v novostavbách realizovat jen tehdy, když je zajištěna trvalá ochrana před vlhkostí. K tomuto účelu je nezbytná vysoká kvalita produktů, stejně jako bezchybná realizace stavební hydroizolace v kontaktu s terénem.

Se systémovou zárukou Remmers RIG získáte obojí. Vysoce kvalitní systémy produktů od výrobce Remmers spolu s profesionální realizací od certifikovaných odborných firem RIG.

Více informací

Izolace a sanace staveb

46 výrobků nalezeno
 

Náhled

Číslo produktu 181001

Jednosložkový, zpevňující mineralizační koncentrát bez obsahu rozpouštědel

Číslo produktu 300801

Speciální penetrace

Číslo produktu 301408

Hydroizolační multifunkční stěrka Kombinuje vlastnosti flexibilních, trhlin přemosťujících minerálních stěrek MDS a bitumenových silnovrstvých izolací PMBC.

Číslo produktu 2088830

Jakostní, překlenující trhliny, plastem zušlechtěná, silnovrstvá izolace na bázi živice, plněná polystyrenem, dvousložková

Číslo produktu 507101

Vysoce kvalitní těsnicí páska na bázi kaučuku NBR potažená rounem

Číslo produktu 500301

Samolepicí butylová těsnicí páska potažená rounem

Číslo produktu 082301

Vysoce zatížitelný, trojvrstvý, ochranný pás se separační funkcí.

Číslo produktu 043025

Minerální hydroizolační stěrka s vysokou odolností vůči síranům

Číslo produktu 040525

Tuhá minerální těsnicí stěrka pro novostavby

Číslo produktu 044515

Pružná těsnící malta 1K

Číslo produktu 042925

Rychlovazná nátěrová a tmelicí izolační stěrková malta s vysokou odolností síranům

Číslo produktu 042625

Těsnicí malta s vysokou odolností vůči síranům