©

Staré budovy

Cihlové fasády jako nové – zachování hodnoty v systému

Cihly jsou jedním z nejstarších stavebních materiálů v historii lidstva. Cihlová fasáda se však neskládá jenom ze samotných cihel, ale také ze spár mezi nimi. Vysoká absorpce vlhkosti obou nebo jednoho z těchto stavebních materiálů je obvykle výchozím bodem poškození. Ochranný systém Remmers zajišťuje trvalou ochranu před pronikající vlhkostí a zaručuje maximální trvanlivost.

Omítaná fasáda je nejčastěji volenou variantou fasády. Důvodem je mimo jiné rozmanitost ve tvaru a barvě. Tradičními omítkami na fasády jsou vápenocementové omítky. K dispozici jsou také tepelně izolační omítky, které jsou vyrobeny z tepelně izolační spodní omítky a vodoodpudivé minerální vrchní omítky. Používají se pro pevné stěny o střední tloušťce a kombinují dobré izolační schopnosti s odpovídajícími stavebně fyzikálními vlastnostmi.

Na rozdíl od cihel nebo moderních stavebních materiálů se přírodní kámen vyznačuje nejen velkou různorodostí tvarů, barev a textur kamenů, ale i jejich různými fyzikálními a chemickými vlastnostmi. Zvláště u přírodního kamene je zachování originálního materiálu a sladění nových sanačních materiálů mimořádně důležité pro dlouhodobé uchování substance. Zpevňovače kamene Remmers se používají po celém světě k ochraně historicky cenných kulturních památek.

Péče a uchování hrázděných staveb byly dříve bezproblémovým a samozřejmým úkolem uživatelů, vlastníků i řemeslníků. Dnes je situace jiná. Podstatně vzrostly požadavky na komfort bydlení, vědomosti a znalosti týkající se hrázděných staveb se naproti tomu výrazně zmenšily. Následkem toho došlo ke značným škodám na stavbách z hrázděného zdiva. Se sanačním systémem pro hrázděné zdivo od firmy Remmers je poprvé možné tento deficit napravit.

Staré stavby

51 výrobků nalezeno
 

Náhled

Číslo produktu 022001

Přísada do malty na bázi vodní polymerní disperze

Číslo produktu 040030

Omítkový podhoz podle WTA

Číslo produktu 040120

Podkladní a porézní jádrová omítka, jímající soli, se sníženou alkalinitou dle WTA

Číslo produktu 040825

Minerální štuková omítka

Číslo produktu 067201

Kyselý čistič

Číslo produktu 067105

Povrchově aktivní roztok na odstraňování nečistot, špíny, prachu, oleje a mastných usazenin.

Číslo produktu 066601

Čisticí pasta k odstranění začernalých povlaků fasády

Číslo produktu 136801

Odstraňovač nátěrů a graffiti.

Číslo produktu 643805

Hloubková penetrace s hydrofobním a zpevňujícím účinkem

Číslo produktu 072505

Hloubková penetrace na vodní bázi se zpevňujícím a hydrofobním účinkem

Číslo produktu 064205

Penetrace s hydrofobním účinkem

Číslo produktu 107205

Minerální penetrace se silně zpevňujícím účinkem