©

Fasáda

Individuální prémiový systém pro každou fasádu

Fasáda je, jak se říká, tváří domu. Skutečně má největší podíl na vzhledu stavby a na tom, jak dům působí. Fasády jsou ale především stejně rozmanité a individuální jako obličeje lidí. A stejně tak individuální musí být jejich údržba a ochrana. Povrchová kosmetika obvykle nestačí. Je zapotřebí hloubkové ochrany, přesně přizpůsobené příslušným problémům, která působí trvale a udržitelně jako „pramen mládí“.

Fasáda je, jak se říká, tváří domu. Skutečně má největší podíl na vzhledu stavby a na tom, jak dům působí. Fasády jsou ale především stejně rozmanité a individuální jako obličeje lidí. A stejně tak individuální musí být jejich ochrana a údržba. Povrchová kosmetika obvykle nestačí. Je zapotřebí hloubkové ochrany, přesně přizpůsobené příslušné fasádě, která působí trvale a udržitelně jako „pramen mládí“.

Údržbu cihlové fasády lze provést tak, že se obloží zateplovacími systémy. To je sice jednoduché, ale jednoduše ne v našem stylu. Již více než půl století vyvíjí firma Remmers sofistikované postupy pro opravy, údržbu a ochranu cihlových fasád.

©

RIG pro fasády

Firma Remmers vám prostřednictvím systémové záruky Remmers poskytne řešení pro ochranu a údržbu cihlových fasád. Cihlové zdivo, obzvláště často porézní spáry, jsou chráněny systémovými produkty řady Funcosil. Díky tomu je zajištěna odolnost proti intenzivním srážkám, a tím také suchá fasáda. Další informace o tomto systému naleznete v části RIG pro fasády.

Více informací

Nátěr

6 výrobků nalezeno
 

Náhled

Číslo produktu 643805

Hloubková penetrace s hydrofobním a zpevňujícím účinkem

Číslo produktu 064205

Penetrace s hydrofobním účinkem

Číslo produktu 056010

Plnicí "pravá" silikonová barva

Číslo produktu 640005

"Pravý" silikonový nátěr chráněný proti plísním a řasám

Číslo produktu 647105

Lazurovací, plnící, "pravá" silikonová barva

Číslo produktu 647605

Lazurovací, "pravý" silikonový nátěr