Nátěr

Nátěrové systémy na omítky – vždy dokonalá ochrana, ať již klasické nebo moderní nátěry

Kromě barevného provedení fasády mají fasádní nátěry také ochrannou funkci domu. Ta spočívá především v zabránění pronikání vlhkosti, a tím i škodlivin do stavby a zároveň v zajištění dostatečné paropropustnosti. Tyto funkce lze zajistit příslušnými typy nátěrů.

Klasické silikátové nebo minerální barvy, jako je Remmers Color SH (Silikatfarbe D) obklopuje mýtus vysoce kvalitního provedení a nezničitelnosti. Důvodem je minerální pojivo vodní sklo, stejně jako řada příkladů použití u významných architektonických památek, zejména rané moderny.

Vynikající vlastnosti barev ze silikonové pryskyřice, jako je Remmers Color LA (Siliconharzfarbe LA), jsou důsledkem jejich mikroporézní struktury. To se odráží v jejich charakteristikách. Dosahují koeficientu difúzního odporu μ přibližně 150. To odpovídá hodnotě sd výrazně pod 0,10 m. Díky tomu jsou srovnatelné s běžnými, jednosložkovými silikátovými barvami. Zároveň mají tyto barvy extrémně nízkou kapilární absorpci. To znamená, že jsou tyto barvy pro omítanou fasádu podobnou povrchovou úpravou jakou je „Gore-Tex“. Co optimálně funguje u outdoorového oblečení, je ideální i pro fasádu. Stejné vlastnosti jsou k dispozici také jako lazurovací systém: Remmers Color LA Fill Historic (Historic Schlämmlasur) a Color LA Historic (Historic Lasur).

Nátěr

7 výrobků nalezeno
 

Náhled

Číslo produktu 643805

Hloubková penetrace s hydrofobním a zpevňujícím účinkem

Číslo produktu 064205

Penetrace s hydrofobním účinkem

Číslo produktu 640005

"Pravý" silikonový nátěr chráněný proti plísním a řasám

Číslo produktu 062405

Minerální penetrace s hydrofobním a zpevňujícím účinkem

Číslo produktu 063013

Minerální barva s jemnozrnnou strukturou

Číslo produktu 647105

Lazurovací, plnící, "pravá" silikonová barva

Číslo produktu 647605

Lazurovací, "pravý" silikonový nátěr