Coatings for Windows & Doors©

Nátěrové systémy na dřevěná okna & dveře

Induline Premium-Coatings

Impregnace Induline nabízejí potřebnou ochranu proti dřevokazným houbám způsobujícím zabarvení a v případě potřeby i proti hmyzu a napadení termity. Kromě toho chrání – zvláště při aplikaci na jednotlivých dílcích – nejchoulostivější místa dřevěného okna: čelní dřeva, a tím i rohové spoje před vlhkostí. Tato ochrana je základním předpokladem pro dlouhodobou životnost okna.

Základní nátěry Induline zaručují nejlepší přilnavost následných nátěrů k podkladu, což je základní předpoklad pro dlouhou životnost povrchů. Základní nátěry kromě toho v závislosti na požadovaném vzhledu povrchu plní i další funkce.

Nátěry Induline se průmyslově nanášejí poléváním nebo postupem Dynflow, čímž dochází ke značné racionalizaci nanášecího procesu. Kromě toho jsou dřevěné prvky optimálně chráněny před vlhkostí, protože nátěr pokryje každé místo lakovaného dřevěného dílce. Při řemeslné aplikaci, u domovních dveří a problémových dřevin zajišťuje kvalita stříkaného nátěru zvláště dobrý izolační účinek. Existují i bezbarvé nátěry, které současně zaručují dobrý izolační účinek.Tyto varianty lze použít jak u lazurových, tak u krycích skladeb nátěru. Časově náročné seřizování nanášecích zařízení není zapotřebí.

Konečné nátěry Induline mají hlavní zásluhu na mimořádně dlouhé životnosti našich nátěrových systémů. Podíl a kvalita pojiv ovlivňují rozhodující měrou kvalitu laku, a tím i trvanlivost kompletního povrchu. Použili jsme samosíťující akryláty nejnovější generace, zaručující brzkou vodotěsnost a přilnavost za mokra.

Zvláště u konstrukčních prvků ze světlého dřeva – například dubu, smrku nebo modřínu – si zákazníci často přejí, aby měl povrch ještě přírodnější vzhled. Tento trend platí již několik let pro nábytek a podlahy. Pomocí vodou ředitelného laku Induline NW-740/05 s přírodním efektem můžete zušlechtit povrch dřevohliníkových oken, dřevěných oken, zimních zahrad a domovních dveří.

Kombinace dřeva a hliníku dělá z každého okna mimořádný objekt. Zatímco dřevo v interiéru zajišťuje komfort a obytnou pohodu, dřevohliníková okna jsou zvenčí optimálně chráněna proti vlivům počasí a prakticky nepotřebují údržbu. Povrchy chráněné před klimatickými vlivy lze upravit tak, aby opticky i na omak působily jako drahý nábytek.

Dřevěné domovní dveře jsou jako vizitka domu nejdůležitějším architektonickým prvkem v rámci fasády. Jejich povrch je ovšem obzvlášť vystaven každodenní mechanické zátěži. Kvalitní jednosložkové konečné nátěry Remmers zde stanoví naprosto nová měřítka.

Důkladně prověřené systémy

Certifikovaná spolehlivost produktů

Remmers klade při vývoji okenních a dveřních nátěrů důraz na jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Díky mnohaletým zkušenostem na trhu v oblasti aplikační techniky, výzkumu a vývoje a nejmodernějším poznatkům o trzích se surovinami dokáže Remmers tuto spolehlivost zaručit.

Abychom zajistili trvalou výkonnost nátěrových systémů Remmers, necháváme je důkladně prověřit renomovanými instituty. Pomocí náročných postupů a při dodržení přísných předpisů se testuje účinnost, životnost a ekologická nezávadnost produktů.

Výsledek:
Volbou nátěrových systémů Remmers jste vsadili na jistotu!

Lepení skla do dřevěného lakovaného rámu

Lepené okenní systémy zaručí dlouhodobou využitelnost jen tehdy, když jsou použité komponenty navzájem sladěné. Ift institut v Rosenheimu potvrzuje: lepidlová řešení od firem Lohmann a OTTO CHEMIE v kombinaci s Remmers nátěrovými systémy odpovídají nové Ift-směrnici VE-08/3 „ Základní hodnoty pro lepené zasklívací systémy“ a jsou tak certifikované a vhodné pro využití lepených okenních systémů.

10 let bez sanačního nátěru

Mezinárodní záruka Remmers

Při použití trvanlivých nátěrových systémů Remmers Induline ve výrobě dřevěných oken a dveří obdržíte jako výrobce Mezinárodní záruku Remmers (RIG).


RIG – přehled nejdůležitějších bodů v kostce:

  • Jednorázové zaevidování výroby prostřednictvím našeho technika
  • Žádná recertifikace
  • Žádné renovační nátěry až po dobu 10 let
  • Jednoduchá záruční smlouva, bez komplikovaných právních předpisů
  • Dodávky nátěrů Induline Premium Coatings na bázi moderních surovin
  • Integrovaná ochrana proti UV záření
  • Dlouhodobě trvanlivé odstíny

Remmers klade při vývoji okenních a dveřních nátěrůdůraz na jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Díky mnohaletým zkušenostem na trhu v oblasti aplikační techniky, výzkumu a vývoje a nejmodernějším poznatkům o trzích se surovinami dokáže Remmers tuto spolehlivost zaručit.

Remmers klade při vývoji okenních a dveřních nátěrů důraz na jejich dlouhou životnost a spolehlivost. Díky mnohaletým zkušenostem na trhu v oblasti aplikační techniky, výzkumu a vývoje a nejmodernějším poznatkům o trzích se surovinami dokáže Remmers zaručit, že: až pod dobu 10 let nebudete muset provést sanační nátěr.

©
©

Kompetence designu ve všech oblastech

Kompetence pro design
Pomocí nátěrových systémů Induline poskytuje Remmers nejen trvalou ochranu dřevěným
oknům a dveřím, nýbrž dokáže také vyhovět nejvyšším nárokům týkajícím se barevnosti, optického vzhledu a omaku.

Nátěr v požadované optické úpravě
Více brilance, vysoká transparentnost, olejová nebo laková úprava či nápadné barevné
odstíny – Induline Premium Coatings nabízejí různorodé možnosti optického vzhledu oken
a dveří podle vašich představ.

Různorodě strukturovaný povrch
Pomocí systémů Induline lze vytvářet různé haptické dojmy - od dřevěných povrchů
s přírodní strukturou až k plným, lakovaným povrchům.

Moderní trendové povrchy v jednom vzorníku
Všechny nátěrové systémy Remmers na okna a dveře jsou shrnuty v pěti jedinečných vzornících,
vytvářejících soubornou kolekci nátěrů. Ve vzornících Okna a dveře z jehličnatého dřeva, Okna a dveře z listnatého dřeva, Dřevohliníková okna, Domovní dveře a Laky s přírodním efektem na tvarově stálých dílcích, koncipovaných jako praktické pořadače, najdete aktuální návrhy pro úpravu dřeva, přizpůsobené daným konstrukčním dílcům.Každý vzorek lze jednotlivě vyjmout.

Tady začíná budoucnost

Kompetenční centrum pro dřevěné povrchy

Kompetenční centrum pro dřevěné povrchy: tady začíná budoucnost

Vedoucí pozice v technologii díky nejmodernějšímu vybavení. Díky technickým možnostem kompetenčního centra pro dřevěné povrchy můžeme vyvíjet produktové systémy budoucnosti, přesně odpovídající individuálním zadáním a přáním našich zákazníků, a nabízet tyto funkce:

  • Nové kompetenční centrum Remmers v Löningenu zahrnuje na ploše přes 2500 m2 nejdůležitější oblasti naší každodenní činnosti zaměřené na zákazníka
  • Mezinárodní předváděcí, zákaznické a servisní centrum a školicí středisko pod jednou střechou
  • Ověření zákaznických parametrů prostřednictví simulace požadavků z praxe s regulovatelnými klimatickými zónami
  • Nejmodernější technologie s plnoautomatickým šestiosým lakovacím robotem
  • Zrychlení vývoje nových lakových systémů
  • Předávání vědomostí v integrovaném školicím a seminárním středisku

Více informací

©

Nátěry na okna & dveře

59 výrobků nalezeno
  Zobrazit všechny filtry

Náhled

Číslo produktu 721001

Vodou ředitelná silnovrstvá lazura s velmi dobrým rozlivem pro okna, dveře a jiné kvalitní dřevěné dílce

Číslo produktu 720201

Krycí nátěr na vodní bázi pro okna, dveře a jiné hodnotné dřevěné dílce

Číslo produktu 377605

Vodou ředitelná impregnace na ochranu před hnilobou a zamodráním

Číslo produktu 339520

Vodou ředitelný lazurovací speciální základní nátěr

Číslo produktu 348805

Vodou ředitelný základní nátěr s ochranou proti hnilobě a zamodrání

Číslo produktu 249105

Vodou ředitelný, bílý koncentrát pro základní nátěr s konzervantem nátěrového filmu

Číslo produktu 347820

Vodou ředitelný, bílý základní nátěr s konzervantem nátěrového filmu

Číslo produktu 309805

Bílý izolační základní nátěr na vodní bázi pro zpracování stříkáním

Číslo produktu 163320

Vodou ředitelný, transparentní izolační plnič pórů pro aplikaci máčením a poléváním

Číslo produktu 163605

Transparentní izolační plnič na vodní bázi pro aplikaci stříkáním

Číslo produktu 345305

Vodou ředitelný bezbarvý plnič pro aplikaci nástřikem

Číslo produktu 390005

Vodou ředitelný, krycí izolační plnič pórů s vynikajícím účinkem pro aplikaci stříkáním

Maenner-Meeting-Kaffee ©

Poradenství při koncipování nových lakýrnických technik

Servis ve všech oborech v dosahu zákazníka

Díky našim dlouholetým zkušenostem víme: Kompetentním poradenstvím a společným hledáním řešení dospějeme k cíli. Právě v povrchové úpravě nebo aplikační technice má kvalifikace a kompetence poradců rozhodující význam. Proto vám naši odborníci radí při výběru produktů, nářadí a posloupnosti potřebných výrobních postupů.

Poradenství při koncipování nových lakýrnických technik
Hodláte předělat nebo restrukturalizovat úsek povrchové úpravy nebo aplikační techniky? Naši aplikační technici vám rádi pomohou při výběru nářadí a posloupnosti výrobních procesů. Naše firma přirozeně neprodává žádná zařízení – máme však kontakty s předními výrobci zařízení
v celé Evropě. Naši aplikační technici vám tak mohou poskytnout cenné informace pro vaše plánování nebo investiční rozhodnutí.

  • Vyhnete se tak drahým, chybným investicím a budete moci efektivně a s minimálními náklady plánovat vaše výrobní procesy!
  • Co se v minulosti osvědčilo u jiných zákazníků a co nikoli?
  • Jaká zařízení vyhovují nátěrům Induline Premium Coatings zvláště dobře?
  • Existuje možnost prohlédnout si před investičním rozhodnutím srovnatelná technická zařízení v kompetenčním centru Remmers, u některého zákazníka Remmers nebo
    společně u výrobce zařízení?