©

Čištění v interiéru

Arte Mundit – přírodní kaučuk lze aplikovat natíráním a stříkáním bez použití vody

Jedinou současnou technologií čištění v interiéru, která je efektivní a za přijatelnou cenu, je použití EDTA. Peelingová pasta pro čištění v interiéru, která vytvoří snímatelný film, je vhodná pro odstranění povrchového prachu. Produkt Arte Mundit® vyvinutý firmou FTB-Remmers je založen na speciální přírodní latexové disperzi.

Výzva Čištění v interiéru

Žádný ze současných čisticích systémů se obvykle nepoužívá k čištění interiérů, neboť se musí použít příliš mnoho vody, aby se předešlo tvorbě velkého množství prachu. Vhodné by bylo pouze laserové čištění, ale to je k běžnému čištění velkých ploch příliš drahé.

Peelingová čisticí pasta Arte Mundit na bázi latexové disperze vyplňuje tuto mezeru na trhu. Výrobky jsou přírodního původu a obsahují méně než 1 % vody, která se po aplikaci na zeď rychle odpaří. Arte Mundit zpolymerizuje na čištěném povrchu na elastický film schopný vázat nečistoty. Ve filmu jsou vázané aktivní čisticí složky a při sejmutí filmu se odstraní spolu s povrchovou nečistotou.

Výhody hmoty Arte Mundit

  • čistí samočinně s hloubkovým efektem;
  • bez zápachu;
  • bez rozpouštědel, ekologický produkt;
  • bezprašné čištění bez použití vody, proto nedochází k zabarvení a přenosu solí;
  • s komplexotvornými aditivy, možno upravit podle podkladu a znečištění;
  • žádné zvláštní požadavky na likvidaci.

Přizpůsobí se podkladu a druhu nečistoty

Existuje několik typů hmoty Arte Mundit. Příslušný typ se zvolí dle podkladu a nečistot na základě zkušebních ploch. Čisticí pasta Arte Mundit je vhodná pro odstranění nečistot z jakéhokoliv podkladu, tedy ze stěn, stropů, podlah (štuku, přírodního kamene, mramoru, betonu, cihel, omítek, sádrových plastik, leštěného dřeva, syntetických materiálů atd.).

Čištění uvnitř místností

1 výrobků nalezeno
 

Náhled

Číslo produktu 22202083

Bezrozpouštědlová peelingová pasta pro bezvodé odstraňování prachu, rzi a dalších nečistot.