Vysprávka kamene

Systém restaurátorských malt Remmers – vysprávka kamene a reprodukce

Systém restaurátorských malt Remmers byl vyvinut speciálně pro doplnění minerálních stavebních materiálu resp. pro jejich náhradu.

Široké spektrum použití

Systém restaurátorských malt Remmers byl vyvinut speciálně pro doplnění minerálních stavebních materiálu resp. pro jejich náhradu.

Vzhledem k tomu, že se minerální stavební materiály značně liší svým složením (strukturou, pórovitostí, barvou, frakcí atd.) a že je v zájmu dlouhodobé trvanlivosti opatření třeba zvolit příslušnou maltu odpovídající podkladu, nabízí Remmers širokou škálu možností, které uspokojí nejrůznější požadavky aplikací. Strukturovaný systém umožňuje výrobcům a projektantům vybrat optimálně přizpůsobenou restaurátorskou maltu.

  • U všech cementových restaurátorských malt jsou k dispozici dvě úrovně pevnosti.
  • Všechny restaurátorské malty se s ohledem na přizpůsobení vzhledu dodávají ve třech frakcích.

Pojivo

K výrobě restaurátorské malty Remmers se používají pouze kontrolované a vysoce kvalitní suroviny. Pojivo se obecně skládá z několika surovin. Jedná se o různé cementy a různé vápence. Pro přizpůsobení určitých vlastností se pracuje s disperzními přísadami. To platí zejména pro maltu Remmers Restauriermörtel SK, kterou lze zpracovat do ztracena.

Základová malta Grundiermörtel

K vyplnění hlubokých, poškozených míst je nejlépe vhodná základová malta Grundiermörtel, která je speciálně koncipována pro toto použití. V tomto případě musí být především zajištěn vyrovnaný gradient pevnosti směrem zevnitř ven.

Z tohoto důvodu jsou pro restaurátorské malty k dispozici odpovídající základové malty. Základová malta Remmers Grundiermörtel „měkká“ navíc absorbuje soli.

Doplnění kamenů

2 výrobků nalezeno
 

Náhled

Číslo produktu 064305

Minerální malta pro doplnění kamene, pro výplň hlubokých poškození

Číslo produktu 063810

Minerální malta pro doplnění kamene pro výplň hlubokých poškození