• Ochrana staveb a podlah

    Jako přední evropský dodavatel systémů ochrany budov máme rozsáhlé znalosti v oblasti údržby budov!

  • Power Protect [eco]

    Udržitelná protiplísňová sanace dle principu [eco]

Vlhkost je příčinou takřka všech druhů poškození staveb. Životnost budovy proto závisí také na její těsnosti. To platí nejen pro střechy a fasády, ale také pro části budovy, které jsou v kontaktu s terénem. Předpoklady pro trvale nepoškozené budovy jsou tedy izolované a suché stěny.

Profesionální podlahové systémy s dlouhou životností pro komerční nebo soukromé prostory jsou hlavní kompetencí společnosti Remmers. Proto jsou tak rozmanité a individuální naše produktové systémy a řešení.

I přes vysokou kvalitu a trvanlivost betonu může dojít v důsledku vlivů prostředí a závad při zpracování k jeho poškození, které vyžaduje opravu a dodatečnou ochranu.

Fasáda je, jak se říká, tváří domu. Skutečně má největší podíl na vzhledu stavby a na tom, jak dům působí. Fasády jsou ale především stejně rozmanité a individuální jako obličeje lidí. A stejně tak individuální musí být jejich údržba a ochrana.

Péče o stavební památky je bezpochyby královskou disciplínou v ochraně staveb. Ať už se jedná o podrobnou analýzu stavu nemovitosti oddělením odborného plánování Remmers Fachplanung nebo o speciální produktová řešení pro dlouhodobou ochranu staveb – portfolio společnosti Remmers GmbH je rozmanité.

Plísně v domácnosti jsou nepříjemné a představují problém ohrožující zdraví. Proto je důležité plísně zcela odstranit. Naše speciální protiplísňové sanační systémy jsou vhodné pro každou aplikaci, nejenže bojují proti plísním, ale také zabraňují novému napadení plísněmi.

Vnitřní izolace mění tepelné a hygrické chování stávající konstrukce. Kromě problematiky vodních par je třeba brát ohled také na změněné vlastnosti týkající se vysychání konstrukce.

Více než 80 odborníků se v našich výzkumných a vývojových odděleních zabývá inovativními produktovými systémy, šetrnými k životnímu prostředí a zdrojům. Zde naleznete přehled všech výrobků pro ochranu staveb a podlah.

Naše systémy pro ochranu staveb a podlah

U nás najdete vyzkoušené a ověřené systémy pro ochranu staveb a podlah proti vlhkosti, plísni a dalším vlivům prostředí.

Ochrana staveb/podlah

270 výrobků nalezeno
 

Náhled

Číslo produktu 181001

Jednosložkový, zpevňující mineralizační koncentrát bez obsahu rozpouštědel

Číslo produktu 300801

Speciální penetrace

Číslo produktu 301408

Hydroizolační multifunkční stěrka Kombinuje vlastnosti flexibilních, trhlin přemosťujících minerálních stěrek MDS a bitumenových silnovrstvých izolací PMBC.

Číslo produktu 2088830

Jakostní, překlenující trhliny, plastem zušlechtěná, silnovrstvá izolace na bázi živice, plněná polystyrenem, dvousložková

Číslo produktu 507101

Vysoce kvalitní těsnicí páska na bázi kaučuku NBR potažená rounem

Číslo produktu 500301

Samolepicí butylová těsnicí páska potažená rounem

Číslo produktu 082301

Vysoce zatížitelný, trojvrstvý, ochranný pás se separační funkcí.

Číslo produktu 043025

Minerální hydroizolační stěrka s vysokou odolností vůči síranům

Číslo produktu 040525

Tuhá minerální těsnicí stěrka pro novostavby

Číslo produktu 044515

Pružná těsnící malta 1K

Číslo produktu 042925

Rychlovazná nátěrová a tmelicí izolační stěrková malta s vysokou odolností síranům

Číslo produktu 042625

Těsnicí malta s vysokou odolností vůči síranům

Registrace k odběru newsletteru

Měsíční Newsletter od Remmersu Vám přinese všechny důležité informace přímo do Vaší mailové schránky.