©

Slavíme 25 let na českém trhu!

Symbolika stromu je pro vývoj české pobočky firmy Remmers velice příznačná, každá z částí stromu je pro naši společnost metaforou.

Kořeny symbolizují divizi Ochrana a sanace staveb, která pracuje (mimo jiné) s půdní vlhkostí. Dokáže ji usměrnit a čerpat z ní dále energii, stejně jako strom.

Pevnou půdou, jež dodává stromu stabilitu a živiny, je divize Průmyslové a dekorativní podlahy. Pokud se strom rozhodne někde růst, nic jej nezastaví. Podlahy firmy Remmers si poradí s jakýmkoli povrchem a dokáží dodat prostoru stabilitu, jak technickou, tak vizuální.

Nejviditelnější části stromu, kmen a koruna, krášlí okolí. O to, aby dřevo setrvalo krásné i dlouhou řadu let, se starají naše dvě dřevařské divize – divize Průmyslové ochrany dřeva a divize Ochrana dřeva – maloobchod a velkoobchod.

Jako kůra chrání strom před vnějšími vlivy, Remmers chrání dřevo před různými druhy nástrah. Napříč všemi divizemi rosteme jako jeden celek. Na minimálně dalších 25 let!

©
©

Remmers a osudové číslo tři

Během působení na českém trhu změnil Remmers svůj kabát právě třikrát. Od původního loga, přes postavení domku, až po zjednodušení na naši typickou červenou střechu.

Pro české zastoupení je však osudové číslo tři ještě v dalším ohledu, a tím je stěhování. Celkem už naši stěhováci nacestovali přibližně 32 kilometrů.

Z původního skladu v Horních Počernicích, následně na Kolovratskou do Říčan, pak do Modletic a nyní do Říčan do Contery jsme ušli dlouhou cestu. Stejně tak i ve vývoji našich služeb.

Co všechno se událo?

K této vzácné příležitosti jsme se rozhodli vydat Remmers report, který je plný našich důležitých milníků a úspěchů. Víte, kolik kg materiálu denně přenese náš skladník, kolik máme v naší firmě zaměstnanců nebo na jakých světových referencích zanechal Remmers svojí stopu?

Ke stažení

©