Jarošovský pivovar_Jarošov©

Jarošovský pivovar

Jarošovský pivovar

Jarošov

Stávající výrobní hala byla rekonstruovaná pro výrobu piva. Podlahové konstrukce byly vybourány a nahrazeny novým spádovým betonem. Vzhledem k tomu, že se jedná o klasickou výrobní halu piva, kde podlaha je zatížena chemicky pivem a čistícími detergenty, mechanicky od pádu nerezových koncovek a sudů KEG a také neustále mokrým prostředím, byl vybrán podlahový systém RemmersCrete HF v tloušťce vrstvy 6mm (teplotní odolnost do +80°C) a na části 9mm (teplotní odolnost do +130°C), kde probíhá manipulace se sudy KEG. Požadavkem také byla bezpečnost obsluhy a tedy zajištění protiskluznosti. Fabiony byly realizovány pomocí tixotropní stěrky RemmersCrete WR.

Skladby systémů:

Remmers Crete

Podlaha

- Podkladní beton

- RemmersCrete TF

- RemmersCrete HF

Fabion

- Podkladní beton

- Remmers Crete TF

- Remmers Crete WR

Remmers Crete je podlahový systém na bázi polyuretanbetonu. Jedná se o speciálně formulovaný systém pro ta nejvyšší zatížení potravinářského, farmaceutického a chemického průmyslu. Odolává kombinaci teplotního a chemického zatížení včetně těžkého mechanického zatížení potravinářských provozů. Splňuje legislativní požadavky pro potravinářství a farmacii.

Díky strukturovaným povrchům zajišťuje bezpečný protiskluzný povrch pro pohyb obsluhy provozu. Má vynikající odolnost proti obrusu a mechanickému rázu.

  • Tloušťka vrstvy 4mm, teplotní odolnost do +70°C
  • Tloušťka vrstvy 6mm, teplotní odolnost do +80°C
  • Tloušťka vrstvy 9mm, teplotní odonost do +130°C
  • Aplikace na 7dní starý beton
  • Vysoká chemická odolnost

Referenční údaje
Stavební projekt
Sanace a nátěry podlah
Typ objektu
Průmyslové budovy / haly
Krátký popis
Rekonstrukce výrobní haly pro výrobu piva potřebovala mechanicky, chemicky i voděodolnou podlahu. Pro tento účel se jako nejvhodnější jeví použití systému RemmersCrete, který všechny požadované funkce zastává.
Realizátor
JK Disbet s.r.o.
Adresa objektu
686 01 Jarošov
Dokončení
2016
Možná prohlídka
Ne

Použité produkty nebo systémy

Stáhnout

Stáhnout jako PDF

  • Jarošovský pivovar_Jarošov©
  • Jarošovský pivovar_Jarošov©
  • Jarošovský pivovar_Jarošov
  • Jarošovský pivovar_Jarošov
ukázat vše

další reference

Filiální novorománský kostel Narození Panny Marie postaven v roce 1850 jako náhrada bývalé kaple.Proběhla zde rekonstrukce fasády dominantního objektu obce, který je po staletí spojnicí místní komunity.
Číst dále